Kodak Express Lublin

Sesje dziecięce

Zapraszamy na rodzinne sesje fotograficzne do naszego studia.
Podczas sesji wykonujemy wiele ujęć w różnych aranżacjach – zmieniamy tła, gadżety, światło itp.
Spośród wykonanych kilkudziesięciu różnych ujęć wybierają państwo minimum 20szt. Oczywiście można wybrać większą ilość zdjęć w cenie 15zł/szt. za każde dodatkowe ujęcie. Wybrane fotografie otrzymujecie w postaci odbitek, oraz zapisane na płycie DVD w pełnej jakości, umożliwiającej wykonanie dodatkowych odbitek.

  • sesja trwa około 1h-1.5h
  • ilość ujęć 20szt.
  • odbitki 20szt. format 15x21cm (połowa formatu A4)
  • zdjęcia zapisane na płytę DVD w pełnej jakości
  • koszt sesji 450zł
  • każde dodatkowe wybrane ujęcie w cenie 15zł.

Proponujemy również wykonanie  powiększeń formaty: od 20x30cm do 100x70cm, w tym również zdjęcia na płótnie.
Z wykonanych podczas sesji zdjęć możemy zaproponować również przygotowanie kalendarzy i innych foto-gadżetów.

Umów się na sesję:
Piotr tel. 501 352 777 | e-mail: info@wip-studio.pl


Portretowanie naszych pociech to niełatwe zadanie. Mamy przecież do czynienia nie tylko z obiektem rodzicielskiej miłości, ale przede wszystkim z bardzo trudnym modelem, który niekoniecznie musi być zainteresowany pozowaniem przed obiektywem.
Wprawny fotograf dziecięcy oprócz swojego fachu, musi być także dobrym psychologiem. Umiejętność nawiązania kontaktu z dzieckiem i stworzenie odpowiedniej atmosfery podczas sesji to nie lada sztuka. Generalna zasada jest taka, by czas spędzony w atelier fotografa był dla dziecka formą zabawy i zdobywania nowych doświadczeń. Słowem: musi być ciekawie, bo tylko tak możemy uzyskać wymagane skupienie i zaangażowanie malucha.
Bardzo odpowiedzialne zadanie mają tutaj rodzice. Dziecko nie może odczuwać w żaden sposób presji. Rodzice często zapominają o roli swojego dziecka, a skupiają się na efekcie – zdjęciach, które muszą być rzecz jasna najładniejsze ze wszystkich. A przecież nawet najlepszy fotograf nie ukryje zdenerwowania i złego samopoczucia swojego modela. Aby uniknąć katastrofy i frustracji najpierw staram się rozmawiać z rodzicami i ustalić reguły na początku sesji: w atelier rządzi fotograf, a najważniejszy jest nasz mały model czy modelka. Taki układ sił to już połowa sukcesu i gwarantowane miłe wspomnienia na lata.
Dzieci pięknie pozują ze swoją ulubioną zabawką, przytulanką czy ukochanym zwierzątkiem domowym, ale też z rodzicem, babcią czy rodzeństwem. Nawet najbardziej nieśmiałe dziecko chętniej fotografuje się w towarzystwie niż samo – jest mu raźniej i czuje się bezpiecznie. Podczas sesji zawsze trzeba zwracać uwagę na upływ czasu. To, co dla dorosłych jest tylko kwadransem, dla dziecka może być godziną. O ile, z dorosłej zmęczonej modelki możemy mieć pożytek ( specyficzne spojrzenie, wyraz twarzy itp) tak zmęczonemu dziecku, możemy tylko zaproponować odpoczynek i dobranockę. Na wszystkie te aspekty zwracamy dużą uwagę, a efekty możecie ocenić już sami 🙂 Serdecznie zapraszamy!